Escape The World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..:: eSc Clan İnternet Sitesi ::..

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Sunucumuz ve Yeni Websitemiz, Yakında Sizlerle..

Mourinho: Eto'o'yu Chelsea'deyken istemiştim

YazarMesaj
ReadyForDie
Usta Gtacı
Usta Gtacı
ReadyForDie

Paylaşım Gücü : 156
Memleket : Istanbul

Mourinho: Eto'o'yu Chelsea'deyken istemiştim Empty
MesajKonu: Mourinho: Eto'o'yu Chelsea'deyken istemiştim   Mourinho: Eto'o'yu Chelsea'deyken istemiştim I_icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 12:00 am

İnter'in Portekizli teknik direktörü Jose Mourinho, yine ilginç açıklamalarıyla gündeme oturdu. İbrahimovic'i takımda kalması için ikna etmeye çalıştığını söyleyen Mourinho, Samuel Eto'o'yu Chelsea'deyken transfer etmek istediğini ancak Barcelona'nın bu teklifi kabul etmediğini belirtti.

İnter teknik direktörü Jose Mourinho, yıldız oyuncu Zlatan İbrahimoviç'in takımdan ayrılmasının ardından ilk kez konuştu.

Chelsea'nin başındayken takıma 50 yıl sonra Premier lig şampiyonluğunu kazandıran ünlü teknik adam, sıradaki hedefinin İnter'in 44 yıllık Avrupa şampiyonluğu hasretine son vermek olduğunu vurguladı ve sözü İbrahımovic'e getirdi.

Mourinho, "Zlatan ile konuştuğumda ona Barcelona ile kazanacağı şampiyonlar ligi şampiyonluğunun çok da olağanüstü bir durum olmayacağını söyledim. Ben sıradan başarıları değil olağanüstü başarıları tercih ederim.” Dedi

Mourinho: Eto'o'yu Chelsea'deyken istemiştim
1 sayfadaki 1 sayfası