Escape The World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..:: eSc Clan İnternet Sitesi ::..

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Sunucumuz ve Yeni Websitemiz, Yakında Sizlerle..

Server Düşmanlarımız ve Bize Sataşanlar Hakkında

3 posters
YazarMesaj
Escape
Yönetici
Yönetici
Escape

Paylaşım Gücü : 214
Memleket : Türkiye

Server Düşmanlarımız ve Bize Sataşanlar Hakkında Empty
MesajKonu: Server Düşmanlarımız ve Bize Sataşanlar Hakkında   Server Düşmanlarımız ve Bize Sataşanlar Hakkında I_icon_minitimePaz Tem. 26, 2009 4:40 pm

Arkadaşlar Öncelikle Merhaba...

1.Alican_ SampNick: qTa Msn: takashi_dk_@hotmail.com
___________________________________________________________________________________________________
Bu aralar bizi çekemeyen Alican arkadaşımız.Servere server sahibinin nickiyle giriyor ve diğer yetkililerden : Adminliğim gitti adminlik ver.Lafıyla adminlik istiyor.Bu olayın nedeni çok açık ve net. Turk Eglence Serveri ni çekemiyor kendi serverine 1 kişi bile girmiyor.Nedeni apaçık budur.
___________________________________________________________________________________________________

2.Tayfun Kökdağ_ SampNick: DeAdLy _ Msn : white_wolf_01@windowslive.com
Serverde bana verdiği modu kulalnığından artistlik yapma ,gtaturke konu açmak ,serverimi ve clanımı kötülemek,
www.volt8000clan.tr.cx gibi uyduruk bir sitede engelleme(çokta fifi)..

3.Cihan Çoban_ SampNick: Proagent[TR] Msn : destek@frmtepsi.com
Serverime 4 obje eklemişti.Daha sonra onunla küstük.Bana dediki: O objeleri silmezsen gtaturkte konu açarım dedi.Ben ona sileceğimi ama onun ne kadar satıcı olduğunu söyledim.Gtaturke konu açtı(zaten rezil oldu konuda (salak)).Simdi ortada sürünüyor...

Bu kişilerin msn adresini verdimki ona hadlerini bildirin birdaha yapmasınlar...

Konuyu açmalıydım kusura bakmayın.Amacım dostlarımızı ve düşmanlarımızı bilmektir...Wink
http://www.gtamekan.tr.cx
ReadyForDie
Usta Gtacı
Usta Gtacı
ReadyForDie

Paylaşım Gücü : 156
Memleket : Istanbul

MesajKonu: Geri: Server Düşmanlarımız ve Bize Sataşanlar Hakkında   Server Düşmanlarımız ve Bize Sataşanlar Hakkında I_icon_minitimePtsi Tem. 27, 2009 10:40 am

Bunları serverde gören yaşatmasın Smile
CrazyCooL
Yeni Gtacı
Yeni Gtacı

Paylaşım Gücü : 7

MesajKonu: Geri: Server Düşmanlarımız ve Bize Sataşanlar Hakkında   Server Düşmanlarımız ve Bize Sataşanlar Hakkında I_icon_minitimeSalı Tem. 28, 2009 10:29 pm

haklısın cihanla ii arkadaştık ama artık düşman olcaz galba :o
CrazyCooL
Yeni Gtacı
Yeni Gtacı

Paylaşım Gücü : 7

MesajKonu: Geri: Server Düşmanlarımız ve Bize Sataşanlar Hakkında   Server Düşmanlarımız ve Bize Sataşanlar Hakkında I_icon_minitimePerş. Tem. 30, 2009 10:53 pm

haklısın mert o qta nın yeni nick exh li bisey.o *** bana ip ban attı ama açtım xD

Server Düşmanlarımız ve Bize Sataşanlar Hakkında
1 sayfadaki 1 sayfası