Escape The World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

..:: eSc Clan İnternet Sitesi ::..

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Sunucumuz ve Yeni Websitemiz, Yakında Sizlerle..

Single Player Atla Gezmek

YazarMesaj
CrazyRacer
Usta Gtacı
Usta Gtacı

Paylaşım Gücü : 62
Memleket : Trabzon

Single Player Atla Gezmek Empty
MesajKonu: Single Player Atla Gezmek   Single Player Atla Gezmek I_icon_minitimePerş. Tem. 30, 2009 12:10 am

Single Player Atla Gezmek Dddxyi
Single Player Atla Gezmek Kopyas15d6z5l32ji

http://www.4shared.com/file/104729071/155a1a43/Cavalo_em_SA_mods-gtasablogspotcom.html

Buyrun arkadaşlar göründüğü gibi San andreas'ta Grove Street'in ortasında CJ'in evinin tam önünde at oluyor =D Ayrıca S'ye bastığınızda atınız şaha bile kalkıyor =D.
**Multiplayer'da (Sa-Mp) hata verir.

...KURULUMU...

Önce rardan çıkan dosyaları, bir yere çıkartın. Sonra http://rapidshare.com/files/242174621/S ... o.rar.html bu linke tıklayıp upload ettiğim dosyayı indirin. İçindekileri masaüstüne çıkartın ve 4 tane dosya bir tane de klasör var. Bu 5 dosyayı GTA San Andreas'ın olduğu yere kopyalayın(yedeklerini almayı unutmayın). Sonra çıkarttığınız dosyadan Cavalo GTA SA Cleo klasörüne girin. HOURSE_01.txt ve HOURSE_01.cs dosyalarını CLEO(az önce kopyaladığımız 5 dosyanın içinde yani san andreas klasöründe) klasörüne kopyalayın. Sonra hourse_01 klasörüne girin ve player1.txd-player1.dff-horse_animation.ifp bu dosyaları

Gta San Andreas>Models>Gta3. img dosyasına import edin. (İmport etme programı olarak Alci's İmg Editor öneririm sadece modun içindekileri seçiyoruz ve otomatik değiştiriyor yani diğerleri gibi dosyaları bulup silmiyoruz. Örn. Jant+Araba modunu sadece 1 dakikada yükledim =D)

**Modu sahibinden izin alarak alıntı yaptım. Anlatım tamamen bana aittir ve upload edilen dosyalar da bana aittir...

Single Player Atla Gezmek
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» San Andreas Multi Player Skin İDleri...